AutoDesire

Staronové Porsche 911 Singer


Singer Vehicle Design, kalifornská firma zabývající se designovou úpravou automobilů, si vzala do parády klasické Porsche 911. Výsledek je přímo úchvatný. Krásný design vozu ze sedmdesátých let s nejnovější technologií uvnitř.

Nejen exteriér se dočkal vzhledu z nedávné minulost, nýbrž i uvnitř auta zažijete retro pocit. Na palubové desce Vás jistě upoutají klasické budíky Porsche, kde hraje prim otáčkoměr zbarvený do odstínu samotného auta. I sedačky jsou převzaty z klasické devětsetjedenáctky, nyní jsou ovšem vybaveny i elektrickým ovládáním. Volant pak vyvolá vzpomínky na Carreru RS, ze které je propůjčen.

Design vozu je zachován tak jak si jej mnozí z nedávné historie pamatují. Nechybí tedy velká kulatá světla vepředu, nyní již sice vybaveny xenony, a velké křídlo vzadu. Zadní spoiler je nyní ovšem již aktivní a pomáhá s přítlakem dle rychlosti. Celkově karoserie byla velice odlehčena, zejména díky užití karbonových vláken.

Na výběr je ze tří naladění motoru. Samotný motor je 3.8 litrový šestiválec chlazený vzduchem. Na výběr je pak, jak již bylo zmíněno, ze tří možností naladění. Můžete tedy dostat výkon 300, 360 nebo 425 koňských sil. Nejvýkonější motor disponuje točivým momentem 460Nm a dokáže zvládnout rychlost až 274km/h. Na stovku dokáže zrychlit za pouhých 3.9 sekund.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt