AutoDesire

Sjednejte si povinné ručení, které vám nejlépe vyhoví a bude nejlevnější


  • Pořizujete si nový vůz a přemýšlíte, u které pojišťovny si vyberete povinné ručení? Nebo se vám zdá, že za to své již zřízené platíte ročně příliš mnoho? Anebo jste možná slyšeli od kolegy z práce, že se dá uzavřít levné povinné ručení online, rychle a zdarma a ušetřit tak i tisíce korun ročně…

Ať už jsou důvody jakékoli, povinné ručení je ze zákona povinen uzavřít každý majitel motorového vozidla. Není divu, chrání nás i ostatní účastníky silničního provozu v případě nehody.

Kde uzavřít povinné ručení online?

Webových stránek, kde si můžete povinné ručení uzavřít, je několik. Dobré je ale obrátit se na ty, které jsou spolehlivé a klienty prověřené. Právě takové jsou internetové stránky ipojisteni.cz. Můžete tady využít povinné ručení porovnání, neboli srovnat si nabídky jednotlivých pojišťoven, které na našem trhu tento produkt nabízí.

Vše je snadné a rychlé. Stačí, abyste vyplnili základní informace o vás a vašem vozidle. K ruce si můžete pro pohodlí připravit technický průkaz a začnete vyplňovat pár kolonek, které jsou povinné. Uvedete typ vozidla, jeho užití, objem, výkon motoru, rok výroby a výrobce včetně modelu vozidla a také orientační cenu vozu.

O vás vyplníte, jste-li fyzická či právnická osoba, jméno a příjmení, věk, PSČ, město, telefonní číslo a emailovou adresu. Poslední částí jsou Bonusy, kdy vyplníte bezškodní průběh měsíců a počet pojistných událostí. Pak stačí kliknout na modrý button Porovnat nejlevnější nabídky a záhy zjistíte, co vám ta či ona pojišťovna nabízí.

Věřte, že tímto způsobem můžete značně ušetřit. Ostatně důkazem je velké množství pojistníků, kteří díky srovnání, přešlo od své původní pojišťovny k jiné, která nabídla lepší cenu za povinné ručení a případně i výhodné a zajímavé bonus.

Nečekejte a neplaťte zbytečně víc, než je nutné. Díky srovnání povinného ručení si během chvíle vyřídíte z pohodlí domova nové pojištění, se kterým budete zajisté spokojeni.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt