AutoDesire

Porsche Panamera Sport Turismo Concept


Porsche, německý výrobce luxusních automobilů představil na pařížském autosalónu novinku, kterou překvapil mnoho návštěvníků. Jedná se o čtyřdveřové sportovní kombi Porsche Panamera Sport Turismo Koncept s hybridním pohonem.

Má jít vlastně o nástupce modelu Panamera, tedy druhou generaci. V provedení sportovního kombi tak bude konkurovat především dalším německým automobilům z tohoto segmentu.

Pod kapotou se ukrývá nejmodernější technika z dílny Porsche. Nad přední nápravou pracuje vidlicový šestiválec o objemu 3 litrů, jehož výkon se zastavil na pěkné hodnotě 333 koní. Navíc ještě před převodovkou je uložen elektromotor, který umožňuje vyvinout sílu až 95 koní.

Z 0 na 100 km/h dokáže Panamera Sport Turismo zrychlit za 6 vteřin, což je na takto velký vůz solidní čas. V kombinovaném režimu ale dokáže spálit jen 3.5 litru pohonných hmot na 100 kilometrů jízdy.

Uvidíme, zdali Porsche Panamera Sport Turismo Koncept projde až k výrobním linkám. Pokud se tak opravdu stane, měla by se začít prodávat v roce 2015.

Porsche Panamera Sport Turismo Concept

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt