AutoDesire

Lexus LF-LC Koncept


Velice odvážným konceptem se může na autosalónu v Detroitu pochlubit automobilka Lexus. Ne nadarmo se totiž mluví o vystavovaném sportovním modelu LF-LC jako o třešničce na detroitském dortu, kterou by si žádný návštěvník této přehlídky neměl nechat utéct.

Čtyřmístné se totiž pyšní nebývale výstředním designem, který není pro automobilku Lexus zrovna typickým. Ovšem v žádném případě nejde o vadu, naopak vzhled je jednou z nejsilnějších stránek tohoto vozu. Agresivní sportovní vzhled tohoto kupé sice unikl na několika fotografiích ještě před výstavou, nicméně i tak se před tímto vozem vystřídá velké množství fotografů.

Co ovšem mnoho fanoušků tohoto modelu nepotěší je fakt, že zatím jde opravdu jen o koncept. Do sériové výroby je tedy ještě poměrně daleko. Nicméně proslýchá se, že by to mohl být právě model LF-LC, který by mohl v příštích letech nahradit supersport LFA.

Podle kuloárních informací by se tak tento model mohl stát symbolem automobilky a vyrábět se v mnohem větších počtech, než je tomu u modelu LFA. Navíc i cena by měla být mnohem příznivější. No nechme se překvapit, třeba se dočkáme zajímavého závěru ..

Lexus LF-LC Koncept

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt