AutoDesire

Kia Sorento pro rok 2015


Automobilka Kia představila veřejnosti nový vůz Kia Sorento 2015, který navazuja na předchozí model a jak již bývá zvykem, přináší řadu vylepšení a posunů vpřed. Model třetí generace má mnoho inovativních funkčí a kromě vyšší úrovně propracovanosti vnějšího vzhledu nabízí spoustu interiérových vylepšení.

Krom vizuálně zajímavých specialitek běžného zákazníka zaujme především informace, že si inženýři Kia dali záležet mimo jiné na odhlučnění, tedy potlačení hluku, vibrací a tvrdosti. Interiér bude k mání v černém, šedém nebo hnědém provedení, případně v kombinaci těchto barev. Kabina i zavazadlový prostor budou prostornější, sedadla klimatizovaná a nebude chybět ani funkce Arround View Monitor se čtyřmi kamerami pro lepší orientaci při parkování.

Nejdůležitějšími motory pro Sorento bude dvojice turbodieselů, dvoulitr se 136 kW a 402 N.m a čtyřválec 2,2 l se 148 kW a 441 N.m. Doplní je přímovstřikový benzinový motor 2,4 l a v USA, Rusku a dalších “benzinových” zemích budou k mání alternativně ještě zážehové motory s vícebodovým vstřikováním o objemu 2,4 a 3,3 l. Sorento 2015 uvidíme v kompletní evropské specifikaci v říjnu na pařížském autosalonu, neboť prozatím se představil veřejnosti jen na domácí půdě v Jižní Korei.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt