NovinkyRecenze dodávky Iveco Daily

Recenze dodávky Iveco Daily

-

Značka Iveco představila nový vůz Iveco Daily v provedení 4×4. Tento vůz je od prvního pohledu určen k pracovním účelům. jedná se o poslední generaci této řady a nabízí celou řadu změn. Ať už to je vyšší světlá výška nebo interiér dovedený k dokonalosti.

Iveco myslí na řidiče

Značka Iveco se u tohoto modelu soustředila především na interiér a celkové zpracování kabiny. Značka si uvědomuje, že při práci a celkovém užívání vozidla je nejdůležitější pohodlí a komfort řidiče. V kabině se změnilo několik detailů, které dohromady vytváří snazší ovládání, lepší kontrolu nad vozidlem a lepší vzhled.

S dokonalým pohodlím a komfortem řidiče souvisí také oprava a servis. Iveco servis má po celé České republice více jak 45 servisních bodů, ve kterých jdou profesionálové a odborníci na tuto značku. V každém místě je garantován nejvyšší standard, špičkové vybavení a rychlé řešení.

Dokonalý interiér

V kabině se celkově zlepšilo lícování materiálů, které je pečlivěji dopasované. První detailem je, že oproti minulému modelu je klakson umístěn na volant, jako u klasických vozidel. U rádia je možnost si přehrávat vlastní muziku, a to díky vlastnímu USB disku. U minulého modelu byla možnost si pouze přehrávat CD nebo MP3.

Interiér se změnil prostorově i designově. Základní změnou je, že je kabina vyšší a je  v ní vše sladěno do černé barvy, a to včetně gumového koberce v celé kabině, sedaček a ovládání. Celkově se uspořádání podle profesionálních řidičů posunulo na vyšší úroveň.

Změna designu

Změnu zaznamenala také přední deska. Přední kapota se již neopírá o tyčku, ale je usazena tak, aby při otevření držela sama. To bylo zajištěno skupinou per, která kapotu drží v otevřené poloze. Součástí přední konstrukce jsou masivní ramena řízení, které odolají i náročnému terénu.

Úložný prostor

V celé kabině se zvýšil počet úložného prostoru. U stropu nad řidičem přibyla police, která výborně poslouží na uložený potřebných dokumentů nebo předmětů, které nejsou moc těžké a velké. Na palubní desku se přidal další úložný prostor, který může sloužit pro uložení malých předmětů. Celkem jsou na palubní desce tři úložné prostory, u řidiče, u spolujezdce a nad středovým panelem. Skvěle se do nich vejde navigace i s kabely nebo svačina.

Na bezpečné uložení lahve s pitím je možné využít přihrádku ve dveřích. Pod touto přihrádkou je další úložný prostor, kde pohodlně schováte tažné lano nebo reflexní vestu. Po celém novém Daily je možné najít další přihrádky, které jsou menších rozměrů.

Vylepšené víčko nádrže

U nového modelu Iveco Daily 4×4 je víčko nádrže chráněné krytem, který je možné otevřít až v okamžiku, když se otevřou dveře kabiny. Důvodem je, aby nedocházelo ke krádežím nafty. Díky této ochraně mohl zmizet zámek za samotného víčka nádrže. Provázek, který víčko drží je delší a netrhá se jako u minulého modelu.

Navržen pro práci

Daily 4×4 je vybaven robustní konstrukcí a mimořádně odolným motorem. Může být využíván k nejrůznějším pracovním účelům. Stačí si ho “poskládat” tak jak potřebujete. Model nabízí široké možnosti připojení pohonu pomocných agregátů na převodovce i centrální rozdělovací převodovce.

Vozidlo může jezdit na terénních i silničních pneumatikách a umožňuje montáž dalšího příslušenství jako je naviják nebo sněhový pluh. Díky tomu můžete využít nové Daily 4×4 v lese, v dole i na silnici jako přepravní vozidlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Půjčovna sportovních aut: dokonalý dárek pro vašeho miláčka!

Cože, to mu mám koupit vozový park, aby měl vlastní půjčovnu? Né! Tak jsme to nemysleli přece. Nechceme, aby...

Co zařídit při koupi nového auta

Pořízení nového vozu bývá pro řidiče spojeno s příjemnými pocity a první jízda za novým volantem se zpravidla nezapomíná....

Kouknu a vidím, aneb jak daleko je vidět před kapotu

Výhled z auta je pro řidiče důležitým aspektem k tomu, aby se mohl na silnicích pohybovat bezpečně. Často chybně domnívanou předností...

Jak opravit promáčkliny karoserie? S metodou PDR se jich zbavíte rychle, efektivně a šetrně

Auto je vizitkou každého řidiče. Jak se o něj staráte, kolik péče mu věnujete a jak často jej čistíte,...
- Advertisement -spot_img

Sluneční clony do auta

Sluneční paprsky v létě nabírají na síle a při jízdě autem dokáží být pořádně nepříjemné. Vatovou chvíli přichází na řadu...

Doplňky do automobilů

Možností, jak vylepšit váš automobil, je mnoho. A doplňků k automobilu ještě víc. Existují doplňky, které rozzáří a podtrhnou karoserii...

Půjčovna sportovních aut: dokonalý dárek pro vašeho miláčka!

Cože, to mu mám koupit vozový park, aby měl...

Co zařídit při koupi nového auta

Pořízení nového vozu bývá pro řidiče spojeno s příjemnými...