AutoDesire

Porsche Cayman S Black Edition


Porsche stejně jako u modelu Boxster představilo i u modelu Cayman nejluxusnější verzi s označením S Black Edition. To nabídne krom ze jména vyplývajícího černého vzhledu i vyšší výkon.

Letos Porsche představilo Boxster Black Edition i 911 Black Edition. Nyní tak logicky na řadu přišel i Cayman Black Edition. O výkon vozu se bude starat šestiválec o objemu 3.4 litru, který disponuje silou 330 koňských sil a točivým momentem 370Nm. O spojení s hnanou nápravou se pak bude starat šestistupňová manuální převodovka.

Na stovku pak dokáže Cayman Black Edition zrychlit za pět vteřin. Maximální rychlost pak vzrostla oproti klasickému Caymanu jen nepatrně na 278km/h. Spotřeba vozu by přitom měla být totožná se základní verzí Caymanu.

Krom černého vzhledu karoserie je i interiér vozu laděn do velmi tmavé černé barvy, což vytváří dokonalý dojem luxusu. Samozřejmostí je pak nadstandartní výbava vozu. Vyrobených bude těchto exemplářů jen 500, přičemž cena jednoho se bude v přepočtu pohybovat přibližně na částce 1.3 miliónu korun.

Porsche Cayman S Black Edition

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt