AutoDesire

Podle čeho vybrat vůz v autopůjčovně


Chcete vyrazit na hory anebo na letní dovolenou vlastním spolehlivým a rychlým vozem, ale nemáte na jeho koupi dostatek peněz? Pokud ano, řešení představuje vypůjčení kvalitního automobilu v některé z autopůjčoven. Jestliže se k takovémuto kroku rozhodnete, měli byste jednak vybrat spolehlivou firmu mající pestré portfolio vozů a jednak volit i podle parametrů konkrétních aut. Naším tipem je půjčovna aut Praha nabízející spousty nejrůznějších automobilů, z nichž si určit vyberete.

Maximální pohodlí při cestování

Prvním kritériem je logicky co největší komfort jízdy. Vybírat byste si proto měli vůz, který se vyznačuje kvalitními sedáky, které mohou být vyhřívány. Optimální volbou jsou kožené sedačky. Pro cestování s dětmi a domácími mazlíky se ovšem doporučují spíše vysoce odolné látkové potahy. Jestliže se vydáváte do hor, musíte volit auta mající pohon na všechna čtyři kola. Nikdy nevíte, jaké budou podmínky a při souvislé vrstvě sněhu a s pohonem 4×4 dostanete kamkoli. Brát v potaz byte měli logicky i alternativu zapůjčení sněhových řetězů a střešního nosiče, popřípadě boxu.

S navigací se neztratíte

V neznámých zemích můžete zabloudit. V případě, že si zapůjčíte vůz s integrovanou navigací, nebo některý z externích navigačních systémů, máte po starostech. Autopůjčovna Praha nabízí mimo jiné také přehledné mapy jak hlavního města České republiky, tak i mnohých dalších částí nejen našeho státu, ale i zahraničních zemí.

Další důležité služby

Dále je třeba myslet i na bezpečnost jízdy, a to zejména u dětí. Samozřejmostí musí být dětská autosedačka. Tu vám jistě spolehlivá půjčovna aut také nabídne. Není od věci zeptat se i na akce pro skupiny lidí. Na cestování větším autem v počtu několika osob tak můžete výrazně ušetřit. Výhodou je i to, když si budete moci nechat vůz přistavit přímo na letiště anebo jiné místo dle vašeho uvážení.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt