AutoDesire

Cadillac CTS


Autosalón v New Yorku znamenal světovou premiéru pro nový Cadillac CTS. Sedan střední třídy se designově poměrně vydařil, jak již můžeme vidět z prvních oficiálních fotografií, které unikly do světa ještě před oficiálním zveřejněním vozu na automobilové přehlídce.

Cadillac u nového CTS zapracoval na designu a výsledek se opravdu dostavil. Vůz dostal ostřejší hrany a linie, díky čemuž se odpoutal od usedlého designu předchozích generací. Ty v Evropě žádný průlom nezpůsobily. Naopak nová generace by se nějakého úspěchu na evropském kolbišti dočkat mohla.

V nabídce by se měly objevit tři motory, přičemž už základem bude turbodmychadlem přeplňovaný dvoulitrový čtyřválec s výkonem kolem 280 koní. Vrcholem pak bude šestiválcový motor o objemu 3.6 litru s výkonem až 320 koní. Nabídku pak doplní jeho přeplňovaná modifikace s výkonem vyšším o přibližně sto koňských sil.

Všechny nabízené motory pak budou v nabídce v kombinaci s osmistupňovým automatem, jež bude výkon distribuovat na zadní nápravu, popřípadě na všechna čtyři kola.

Cadillac CTS

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt