AutoDesire

Vybavení autolakovny: Vsaďte na specialisty, vyplatí se to!


Zařizujete si novou autolakovnu? Pak jistě víte, že celý proces nebude vůbec jednoduchý. Pokud si myslíte, že stačí jenom lakovací kabina a několik míst, kde budou výrobky schnout, jste na velkém omylu. Takto lze provozovat takovouto lakovnu pouze sám pro sebe a nikoli v alespoň trochu profesionálním provedení. My se proto v následujících řádcích zaměříme na to, co by v konkrétním provozu nemělo chybět a jak postupovat. Samozřejmě doporučíme i společnost, jež se dokáže o vše postarat od A až po Z.

Co všechno je zapotřebí pořídit?

Jak už bylo naznačeno v úvodu článku, hodně důležité je pořízení kvalitní lakovací kabiny, která dokáže plynule pracovat i ve značně frekventovaném provozu. Určitě se neobejdete ani bez specifických přípravných pracovišť. Právě tady se výrobky postupně chystají k tomu, aby mohly být postupně precizně nalakovány. Nezastupitelnou roli hrají vstupní a výstupní agregáty. Rozhodně nezapomínejte ani na silné odsávací boxy. Barva by se v případě jejich absence dostávala prakticky všude a vznikaly by vysoké škody. Když je barva odsátá, lze ji většinou opakovaně používat.

Všechno spolu musí ladit!

Nezbytné je také praktické rozmístění jednotlivých komponentů v prostoru lakovny. Činnosti na sebe musí jednoznačně navazovat tak, jak je zapotřebí. Proto se vyplatí vybavení autolakoven svěřit profesionálům, kteří vám pomohou s projektovou dokumentací, v níž bude jednoznačně zaneseno, co všechno budete potřebovat a jak budou jednotlivé součásti přesně umístěny.

Specialista s tradicí

Dlužni nemůžeme zůstat ani jméno profesionální firmy, která se zabývá touto problematikou již od roku 1994. Společnost Naver Brno se jednak postará o projektovou dokumentaci, pomůže vám s návrhem, a jednak také zajistí veškeré komponenty, jež budete potřebovat.

 

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt