AutoDesire

Skoda Rapid Sport Concept (2013)


GTI Treffen Wörthersee, klasický festival a přehlídka tuningu a vychytaných vozů, která se koná u rakouského jezera Wörthersee přinesla letos i jednu novinku z dílny samotné Škodovky. Ta si totiž přivezla na přehlídku upravenou verzi nového modelu Rapid. A musíme uznat, že se opravdu povedl. Teď jen doufat, že se vůz dočká i výroby …

Popravdě řečeno, Škodovce se opravdu daří lákat návštěvníky na tomto festivalu. Dva roky zpátky byla představena krásná studie Fabie RS 2000, loni zase sportovní verze Citigo Rally.

Zajímavá dvoubarevná kombinace šedé s fialkovou a velmi agresivní vzhled podpořen velkými litými koly dělá z vozu opravdového dravce. Podle šéfa marketingu Škodovky se jen potvrzuje, že česká automobilka umí chodit v oblasti sportovních vozů.

Ovšem už nedoplnil, zdali se tato studie dostane až do výroby. My věříme, že se to povede, ačkoliv extra velké šance tomu nedáváme. Přeci jen škodovka již nyní nabízí RS verze Fabie a Octavie. Těžko říct, zdali by se nový sportovní vůz uchytil.

Skoda Rapid Sport Concept (2013)


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt