Japonská automobilka Nissan v Ženevě krom modelo EsFlow, o kterém jsme Vás již informovali, představila také modernizovanou verzi populárního modelu Nissan 370Z. Ten se dočkal kromě faceliftu také ostřejší verze GT či kabrioletu Roadster.

A důvod, proč Nissan představil 370Z spíše v ústraní? Hlavní chloubou Nissanu na veletrhu v Ženevě byl čistě elektrický model Esflow, o kterém jsme Vás informovali již téměř před měsícem. Ten sklidil pozornost většiny návštěvníků, takže Nissan 370Z nebyl až tak v prvním sledu. Ovšem má co nabídnout.

Nissan 370Z Roadster

Modernizovaná verze se dočkala faceliftu, krom toho také vylepšení tlumičů. Ty mají poskytnout jak větši komfort při klidné jízdě, tak lepší stabilitu a ovládání ve vysokých rychlostech. Dalším bodem Nissanu při modernizaci tohoto modelu bylo omezení hlučnosti v interiéru. O tom, zdali se to povedlo se dovíme až po prvních testech.

Velice zajímavě pak vypadá verze Roadster, tedy model se sklápěcí střechou. Ten by měl byt k dostání stejně jako standartní model a ostřejší verze GT ještě v tomto roce.

Nissan 370Z

Předchozí článekPorsche Panamera Turbo S
Další článekEDO Koenigsegg CCR

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno