AutoDesire

Nepodceňte obutí!


 Máme tu prosinec. Měsíc, kdy by už každý zodpovědný motorista měl mít svého čtyřkolového miláčka dávno přezutého. Ovšem nejsem tak naivní, abych se nedomníval, že i ti žijící v oblastech, kam sněhová pokrývka zavítá zřídkakdy stále otálí s koupí zimních gum. Bohužel počasí nemusí být vždy přátelské a jednoho dne se můžete probudit, za okny bílo a Vám se jen orosí čelo při pomyšlení na to, že jste vše nechali na poslední chvíli a teď babo raď jak se dostat kam potřebujete. Abychom předešli tomuto problému je zapotřebí aby všichni, ale všichni již měli na svých vozech zimní pneu a to nejen pro bezpečnost vlastní, ale i ostatních účastníků silničního provozu.

Upřímně i já (jindy člověk, který si pro korunu nechá vrtat koleno) jsem neváhal a vložil do kvalitního obutí nějaké ty peníze a rovnou jsem zainvestoval rovněž do nových ložisek kol.

Ovšem zima není jen a pouze ve znamení zimních pneumatik. Vždyť co Vám většina prodejních poradců řekne, uvažujete-li o koupi kabrioletu na letní radovánky? Ano přesně tak! Vyčkejte na podzim/zimu! To je období, kdy logicky padají ceny veškerého letního vybavení a není tomu jinak ani ohledně pneu. Jistě všem došlo, že nákup letních pneumatik v těchto právě probíhajících zimních měsících nám může ušetřit nemalé finanční prostředky.

Pokud budete hledat právě takového prodejce, který Vám dokáže poskytnout i v probíhající zimní sezóně stále výhodný nákup zimních pneumatik. A zároveň takový obchod, jenž Vám poskytne výhodný nákup letních pneumatik neváhejte a navštivte adresu http://pneu.extralevne-pneu.cz! Navíc zde probíhá slevová akce, ve které můžete získat pneumatiky až se slevou 50%!

Za našetřené peníze můžete poté udělat radost své rodině, partnerce, nebo (což je dle mého skromného názoru nejpravděpodobnější) opět sobě a využít je na zvelebení, či vyměnění některých opotřebovaných dílů vašeho vozidla. Tyto díly můžete nakoupit za bezkonkurenční ceny přímo na: http://www.pietro-eshop.cz/

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt