AutoDesire

Mitsubishi XR-PHEV – „Svalnaté“ SUV


Vozy segmentu crossover zažívají v dnešní době obrovský BOOM. Není proto divu, že se nejedna automobilka se snaží přijít se svým pojetím takového automobilu. Prakticky denně se můžeme setkat s novými a novými crossovery.

Nás v poslední době nejvíce zaujal nový koncept od japonského Mitsubishi pod označením XR-PHEV. Pod touto nesrozumitelnou změtí písmen se nachází na pohled velice působivý crossover. Již při prvním pohledu je člověku jasné, že se tento Japonec bude snažit získat si obdivovatele vozů Range Rover Evoque a Kia Sportage.

Ovšem značka se třemi diamanty ve znaku zachází mnohem dále než dva zmínění výrobci. Celé auto působí velice futuristicky, ať už se jedná a o zamračený a téměř výhrůžný „pohled ve tváři“ připomínající svalnatého sprintera, připravujícího se na zaběhnutí světového rekordu nebo geniálně jednoduchý design zadní části vozu. Ovšem nejvíce nás upoutal interiér. Ten je doopravdy jako vystřižený ze sci-fi filmu.

inter

Samozřejmě se jedná o automobil, se kterým budou stejně jako s Evoqueam jezdit pravděpodobně pouze manželky a přítelkyně sportovců či podnikatelů. Toho si je vědom i samotný výrobce, a tak   s ohledem na svědomí těchto osobností pojal tento automobil (pro blaho ledních medvědů) jako hybrid, využívající dnes již tradiční kombinace benzínového a elektrického motoru.

Myslím, že je všem nad slunce jasné, že samotná produkční verze rozhodně neponese všechny futuristické prvky této studie (hlavně co se týče interiéru), ale je to velice solidní základ a již napnutě očekáváme příchod produkční verze.

A jako bonus si pro nás připravilo Mitsubishi krátké video, které nás seznamuje právě s tímto novým konceptem:
http://https://www.youtube.com/watch?v=T5f0CV5C6y0

Vyhovuje Vám jízda ve větším voze? Pomůžeme Vám vybrat nejlepší SUV.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt