260x260__img_0123

AutoDesire

Když nemám na kamion, mohu si ho půjčit


Půjčit si dnes můžete prakticky cokoliv, tedy kromě ženy někoho jiného a kartáčku na zuby. Jinak však půjčovny nabízejí opravdu všechno, po čem se objeví nějaká poptávka. Potřebujete kamion, ale investice do něj je pro vaši malou firmu nemožná? Potom využijte půjčovnu, díky níž vaše zboží bez problémů přepravíte za nízkou cenu.

Jak na to?

Říkáte si, že pronájem nákladní techniky bude na dlouho a půjde o složitý byrokratický proces? Tak to jste na omylu. Smlouvu budete mít sepsanou do půl hodiny. U sebe je třeba mít jen odpovídající řidičský průkaz, tady skupina B opravdu nestačí, doklad totožnosti a dostatečnou hotovost pro zaplacení kauce. Její výše se odvíjí od typu a značky půjčovaného kamionu. Pokud si stroj pronajímáte jako podnikatel, mějte u sebe též živnostenský list. Ještě trochu jiná pravidla potom platí pro právnické osoby.

Chcete si už rezervovat vybraný nákladní automobil? V tom případě stačí zvednout telefon. Pronájem tahačů je velmi jednoduchá záležitost.

Co všechno si mohu vybrat?

Dá se říci, že v podstatě cokoliv. Vozový park Financial System, největší půjčovny nákladní techniky, je rozsáhlý natolik, aby pokryl každý požadavek. K dispozici je přes sto kusů dopravní techniky. Zároveň tato půjčovna nákladních vozidel nabízí i poněkud neobvyklý způsob financování, o kterém je rozhodně zajímavé se dozvědět více. Jmenuje se zpětný leasing. Jde o stále populárnější strategii. Pokud už nějaký nákladní vůz vlastníte, je možné ho prodat Financial System. Ta zaplatí až 90 % aktuální tržní hodnoty. Vy však vozidlo můžete nadále využívat. Vlastně si tedy půjčíte vlastní náklaďák. Veškerá administrativa navíc přechází na společnost, není třeba se o ni dále starat.

Přejete si vybrat nejvhodnější techniku? Potom se podívejte na pronájem návěsů a rozhodněte se.

Partner

Auto vrakoviště - databáze vrakovišť online

Bazar ojetých dodávek Gruber

Plechové disky a pneumatiky, i jako vyvážená kompletní kola připravené k obutí.

Vybírejte pneumatiky chytře. Test zimních pneumatik 2019

Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt