AutoDesire

Jak vybrat autoškolu v Olomouci


Určitě se shodneme na tom, že se na našem trhu pohybuje možná až příliš autoškol (platí nejen pro Olomouc). Mnohé se snaží nalákat nové zákazníky pomocí komplikovaných slevových akcí, odložených splátek atp. Ovšem i tady platí okřídlené rčení: „Laciné, dvakrát placené.“

Během výcviku v autoškole totiž získává řidič návyky, které si s sebou nese po celý motoristický život. Použití nevyhovujícího vozidla nebo třeba přítomnost ne zrovna kvalifikovaného instruktora se pak může hezky prodražit. O opakování zkoušek raději ani nemluvím.

Co by měla dobrá autoškola splňovat

Dobrá autoškola disponuje učebnou a potřebnými pomůckami. Stav i stáří výcvikových vozidel je odpovídající účelu, pro který slouží. Tým učitelů (instruktorů) je správným způsobem vzděláván, fungují dobré mezilidské vztahy.

Autoškola zveřejňuje přehledný ceník, ze kterého je na první pohled zřejmé, kolik bude výcvik stát. Informuje na svých stránkách o termínech zahájení kurzů. Dává k dispozici přihlášky a další tiskopisy, viz např. web této autoškoly v Olomouci.

Pracovníci autoškoly by měli umět každému vysvětlit, jakým způsobem, kde a kdy bude výcvik probíhat.

Osobní zkušenost je nejlepší reklamou

Stejně jako u jakékoli jiné významnější investice se nedejte při výběru autoškoly v Olomouci obalamutit masivní reklamou. Nejoptimálnější je, pokud znáte někoho, kdo danou autoškolu úspěšně absolvoval.

Pečlivě se takového člověka vyptejte na všechny detaily. Nezapomeňte otázku, zda mu výcvik kromě řidičského průkazu přinesl také potřebné znalosti a návyky.

Autoškola Novotná

Závěrem si neodpustím doporučení jedné autoškoly. Jde o Autoškolu Novotná. Splňuje vše, co uvádím výše. Patří mezi ty menší, ke každému přistupují individuálně, rádi Vám vyjdou vstříc. Nabízejí také školení profesionálních řidičů. Mezi autoškolami v Olomouci se řadí mezi ty nejlepší.


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt