AutoDesire

Geometrie kol


Pravidelně pečovat o svůj automobil by měl každý. Jen tak se při jízdě můžete cítit skutečně bezpečně. Velmi důležité je také pravidelná péče o pneumatiky. Každý ví, že pneumatiky musíme přezouvat dle ročního období. Velmi důležitá je však také geometrie kol. Geometrie kol určuje postavení kol vůči silnici. Aby se kola správně točila, musí být geometrie kol správně seřízená. Špatná geometrie kol se projeví zejména na nerovnoměrně sjetých pneumatikách. Další možností jak zjistit vychýlení je, když se vám volant stáčí doprava či doleva na rovné silnici. Jestliže tedy máte podezření, že není všechno v pořádku, vydejte se na geometrii kol Praha 8 co nejdříve. Jde především o vaši bezpečnost a zdraví, ale také o dobrý stav vašeho vozu.


V pneuservise vám geometrii kol seřídí dle předepsaných norem. Neseřízení geometrie zadní a přední nápravy vede také k opotřebování běhounu pneumatik. Vyplatí se vám tak navštívitpneuservis Praha 8 co nejdříve. Geometrie kol má velice zásadní vliv na opotřebování pneumatik. Jestliže se tedy rozhodnete pro koupi nových a chcete, aby vám dlouho vydržely, měli byste jít s autem na seřízení geometrie kol zcela automaticky. Obecně se dá říci, že se jedná o hojně rozšířený problém, neboť pracovníci pneuservisů tvrdí, že pět z deseti automobilů má geometrii kol mimo předepsané hodnoty. Stav geometrie kol byste měli nechat ideálně kontrolovat pravidelně a to jednou za rok.
Seřizování geometrie kol je doménou pneuservisu Mráček. Tento pneuservis nabízí svým zákazníkům komplexní služby. Provádí demontáže pneumatik, jejich přezouvání i opravy. Dále se zabývají opravami, leštěním a lakováním alu disků. Samozřejmostí je možnost zakoupení kvalitních nových pneumatik. Jestliže se chcete dozvědět o problematice geometrie kol více, můžete si přečíst poučný článek na internetové adrese www.pneumracek.cz/clanek/geometrie-kol. Pneuservis Mráček nabízí také moderní 3D geometrii kol.


Reklamu na tomto webu zajišťuje MediaPartner.cz | Kontakt