Dílenský vozík v autodílně: Práci za vás neudělá, přesto pomůže

Vlastníte opravnu automobilů a nesnášíte, když se na zemi válí nejrůznější nástroje? Komu by takováto situace nevadila? Asi každému! Spousta lidí se vše snaží řešit nákupem organizérů a nejrůznějších skříní či nástěnných polic. Sami ale jistě uznáte, že v případě rychlé potřeby jakéhokoli mechanického pomocníka se vám až k protější zdi nebude chtít jít. Nic jiného vám ale nezbude. Takovéto procházení se po dílně je časové náročné a z hlediska pracovního výkonu vysoce neefektivní. Řešení přitom může být tak jednoduché! Stačí si koupit kvalitní dílenský vozík. Jaká by měla být jeho podoba a které funkce u něj nesmí chybět?

Vždy po ruce

Moderní dílenský vozík by měl být především vysoce mobilní. Jeho převážení z místa na místo nesmí činit žádné obtíže. Naopak, i na podlaze drsnějšího charakteru jej musíte jednoduše bez vysoké námahy převézt. I proto je nutné si dát pozor na kvalitu koleček včetně ložisek a jiných součástí. Stejně tak se neobejde bez madel, jež zajistí rychlé a pohodlné uchopení při tažení nebo tlačení vozíku.

Bezpečnostní prvky nesmí chybět

Nekvalitní dílenské vozíky nemající bezpečnostní prvky do vaší dílny zcela jistě nepatří. I proto si ještě před realizací nákupu prověřte, zdali vámi poptávaný model disponuje otočnou brzdou. Právě ta zajistí rychlé zabrzdění celé soupravy. Samovolně se vám komplet také nerozjede. Vynikající je i speciální mechanismus, jenž zabrání samovolnému vysunutí polic a zásuvek. Při naklonění vozíku se tak nic nestane a nehrozí případné poranění automechanika.

Nakupujte kvalitní vozíky

Dílenský vozík nakupujte v co nejkvalitnějším provedení. Důležitá je bytelná konstrukce vybavená organizéry, zásuvkami a policemi. U Společnosti POLAK CZ s.r.o. jsou k dispozici moderní dílenské vozíky ve spoustě provedení se všemi zmiňovanými funkcemi. I vaše autodílna si některý z nich zaslouží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *